2350-2650 € brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji dań gotowych Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2019 00:42

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla chętnych również bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii od zaraz na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2350 do 2650 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej dań gotowych kuchni włoskiej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za układanie składników, przygotowywanie półproduktów, dostarczanie na linię, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie oraz mycie maszyn produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność do współpracy w grupie
  • bezkonfliktowość, optymizm
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • pracowitość
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • przez okres próbny pracownik będzie dostawał 2350 euro brutto miesięcznie, przy przedłużeniu 2650 euro brutto miesięcznie
  • stałą umowę o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres dostępny poniżej:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-dan-gotowych 12/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-dan-gotowych-koln/

ID ogłoszenia: 9055df138cf3b493

ilość wszystkich wyświetleń: 886, dzisiaj: 1