2350 € brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji lamp samochodowych Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2021 05:00

Dla pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga przy produkcji lamp samochodowych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2350 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy ręcznym składaniu elementów lamp samochodowych, które zostały wykonane w technologii laserowej, LED, a także OLED.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • wsparcie przy przygotowywaniu dokumentów oraz ich tłumaczeniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość przejścia po 3 miesiącach na umowę, która będzie podpisywana z pracodawcą;
  • przez pierwsze 3 miesiące pracownik będzie miał zapewnione zakwaterowanie w cenie 200 € na mc od osoby w pokoju dwuosobowym albo 300 € na mc od osoby w pokoju jednoosobowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W aplikacji trzeba podać informację o dyspozycyjności, doświadczeniu oraz znajomości języka niemieckiego.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem można wysyłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Produkcja lamp samochodowych Hamburg, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lamp-samochodowych-hamburg/

ID ogłoszenia: 88061291f4dde22f