1860 euro/mc brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji napojów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 15 stycznia 2018 00:55

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych. Oferta z Berlina dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Umowa: na pół roku

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 1860 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 8

Obowiązki:

  • osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań o charakterze “skoczka” 0 czyli zajmowanie się aktualnie zlecanymi zadaniami które ą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem
  • pracownik będzie zajmował się między innymi obsługiwaniem maszyn produkcyjnych, pakowaniem, przeprowadzaniem kontroli wizualnej itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • punktualność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie, sumienność
  • atutem będzie doświadczenie oraz nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 120 euro za pokój – cena jest niska do opłaty ponieważ pracodawca dopłaca kolejne 120 euro za pracownika
  • umowę niemiecką na okres 6 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • zatrudnienie dla 8 osób
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja napojów izotonicznych i energetycznych, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-berlin-2018/

ID ogłoszenia: 8665a5b0eb193034

ilość wszystkich wyświetleń: 1718, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji napojów Berlin”

  1. Wojciech Skowronek 96 na 15 stycznia 2018 @ 23:22

    Witam jestem zainteresowany ale nie posiadam swojego samochodu i język niemiecki na poziomie najniższym jaki tylko możliwy .
    Jednak jestem ambitny pracowity i sumienny
    Posiadam prawo jazdy kat. B
    Uprawnienia na wózki widlowe ( jednak brak doświadczenia)
    Uprawnienia na spawanie MIG MAG podstawowe i ponad podstawowe (brak porządnego doświadczenia)
    Mój numer tel. 574684651

  2. AnetaPawel18 na 19 stycznia 2018 @ 14:37

    Witam,
    Jesteśmy para zainteresowaną (26-30) danym ogłoszeniem. Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji, prawo jazdy kat. B, własny samochód, uprawnienia na wóżki widłowe.
    Jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz.

    Prosimy o kontakt pod nr; 514 074 359 lub 690 385 479

    Pozdrawiamy