11,50-14/h brutto €

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji napojów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 21 listopada 2019 02:55

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji napojów. Od zaraz zatrudnienie w nowoczesnej fabryce z Drezna dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Pensja: 11,50 do 14 euro brutto na godzinę pracy w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka

Wakaty: 6

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za udział w produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych
  • obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości, dbanie o ciągłości produkcyjną, obsługiwanie maszyn produkcyjnych a także pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • pełna samodzielność, zaangażowanie, pracowitość
  • pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy niemieckiej z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń socjalnych
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pełny etat
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, pokój jednoosobowy to koszt 200 euro miesięcznie lub 203 osobowy za 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja napojów energetycznych, Drezno 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-drezno/

ID ogłoszenia: 3005dd5752198ee8

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji napojów Drezno”

  1. Patryk1997 na 17 grudnia 2019 @ 00:49

    Witam. Jestem zainteresowany bardzo ofertą pracy. Wysłałem swoje CV na maila. W razie zainteresowania prosze o kontakt telefoniczny.

    +48790568468