12 euro /h

Bez znajomości języka praca w Niemczech 2017 od zaraz na produkcji napojów Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2017 19:26
  • Wygasa: 13 godzin, 15 minut

Możliwość zatrudnienia w fabryce z Düsseldorf dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zadania zlecane będą na bieżąco
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się nieskomplikowanymi zadaniami produkcyjnymi, np.: przeprowadzaniem kontroli jakości, przynoszeniem półproduktów, obsłudze maszyn
  • obowiązkiem będzie pakowanie oraz etykietowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę
  • dla najlepszych pracowników opcja przedłużenia zatrudnienia już bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 150 euro miesięcznie – drugą połowę kosztów pokrywa pracodawca

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja napojów energetycznych, Düsseldorf

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-napojow-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 1785987458d84524

ilość wszystkich wyświetleń: 100, dzisiaj: 2