11 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji pizzy Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 lutego 2017 01:00

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na produkcji pizzy w fabryce z Kolonii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miejsce: Kolonia, Niemcy
Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w fabryce na produkcji dań mrożonych
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się przygotowywaniem pizzy
  • do zadań należeć będzie porcjowanie składników i układanie ich na blatach zgodnie z wagą i recepturą producenta
  • niektóre osoby zostaną oddelegowane do pakowania gotowych pizz

Oczekiwania:

  • punktualność, odpowiedzialność, pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • znajomość podstawowych zasad do pracy z produkcją artykułów spożywczych

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • pracę w miłym i zgranym zespole, którego dużą część stanowią Polacy
  • przeszkolenie
  • na czas trwania pierwszej umowy pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja pizzy mrożonej, Kolonia”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 34158972773f377f

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji pizzy Kolonia”

  1. Witam jestesmy zainteresowani oferta dla par prosimy o kontakt tel 576108454 lub 720858199 pozd