2025/mc brutto €

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2020 03:07

Oferta pracy w Niemczech na produkcji przy ręcznym montażu zabawek z tworzyw sztucznych. Zatrudnienie w Düsseldorf od zaraz dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Pensja: 2025 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała prace montażowe elementów zabawek wykonywanych z tworzyw sztucznych
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • zręczność, zwinność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • opcja skorzystania z płatnego zakwaterowania w mieszkaniu 2 pokojowym w cenie 500 euro miesięcznie za parę
  • legalną, niemiecką umowę z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek i płaceniem świadczeń
  • atrakcyjne zarobki oraz premie i dodatki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o wysyłanie aplikacji poprzez poniższy formularz:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-w-dusseldorf-2020/

ID ogłoszenia: 2195edfddc3ddb44

ilość wszystkich wyświetleń: 274, dzisiaj: 1