1860/mc brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech 2018 od zaraz produkcja kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 2 maja 2018 03:07

Możliwe zatrudnienie w Dortmundzie od zaraz na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech 2018 dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1860 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • wspieranie prac produkcyjnych w zakładzie zajmującym się wytwarzaniem kosmetyków pielęgnacyjnych
  • przez pierwsze 3 tygodnie osoba zatrudniona będzie szkolona a później przełożony będzie samodzielnie decydował jakie zostaną jej powierzone obowiązki

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • samodzielność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • pomoc w sprawach urzędowych – w tym przy tłumaczeniach dokumentów, zorganizowaniu przejazdu i wsparciu w aklimatyzacji
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie, koszt to 200 euro miesięcznie od osoby
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem i danymi o sobie na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pk/a/04/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 8605ae58cceba467

ilość wszystkich wyświetleń: 1354, dzisiaj: 1