1720 euro brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz produkcja pączków München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2017 02:09

Pilnie poszukujemy chętnych do pracy w Niemczech na produkcji pączków z dziurką. Ogłoszenie aktualne od zaraz z Monachium dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Monachium, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 1720 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • kierownik będzie przydzielał zadania na które akurat ma największe zapotrzebowanie – możliwość zmiany stanowiska w trakcie zmiany
  • prace polegają równie na wycinaniu kształtu, przenoszenie ciasta, kontrola maszyn produkcyjnych, przygotowywanie mas
  • pracownik będzie również przydzielony do nadziewania pączków, ozdabiania i pakowania

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie
  • możliwość wykonania badań w niemieckim sanepidzie
  • kreatywność, zdolność do samodzielnego myślenia

Zapewniamy:

  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się na stanowisko
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • praca na zmianie nocnej
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego

Aplikacja:
Wiadomość z CV i danymi kontaktowymi należy przesłać na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W nagłówku wiadomości, prosimy wpisać: „Produkcja pączków 03/2017, Monachium”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-paczkow-monachium/

ID ogłoszenia: 68458c7ed50a2457

ilość wszystkich wyświetleń: 884, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz produkcja pączków München”

  1. Agusia1976 na 21 marca 2017 @ 14:52

    Dzien dobry.Jestem zainteresowany Panstwa oferta.Spelniam wszystkie wymagania.Jestem zdecydowany na szybki wyjazd do Niemczech.Mam doswiadczenie w pracy na produkcji ostatnio pracowalem w Niemczech ale zamkneli nasz zaklad.Z zawodu jestem piekarzem. W Polsce pracowalem w piekarni gdzie rowniez pieklismy min.paczki.Podaje swoj numer tel.721619333.Zbigniew Jelinski.