1945€ +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2020 02:04

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy pakowaniu perfum w zakładzie z Lipska. Oferta pracy w Niemczech 2020 dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie płatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1945 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • początkowo pracownicy przejdą szkolenie pracownicze oraz z BHP
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz manualne pakowanie flakonów perfum do opakowań kartonowych

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • samodyscyplina
  • solidność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny
  • osoby najlepiej wypełniające powierzone obowiązki będą mogły przedłużyć zatrudnienie na stałe
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie perfum, Lipsk 2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-w-lipsku-2020/

ID ogłoszenia: 9305e885a835ad70