12€/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Opublikowany: 16 maja 2019 01:55

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza. Propozycja zatrudnienia w Lipsku przy pakowaniu słodyczy. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie przygotować zestawy prezentowe ze słodyczami
  • zadania na różnym etapie przygotowywania kompletów – zbieraniu produktów na magazynie, bezpośrednio składania pudełek, wkładania do środka wypełnień wraz ze słodyczami

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • zręczność
  • pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność punktualność

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • darmowe przejazdy pomiędzy miejscem zamieszkania a zakładem pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • wysokie zarobki wypłacane na czas

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/05/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka-lipsk-2019/

ID ogłoszenia: 5095cdb1fe316e81

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy Lipsk”

  1. Witam.Prosze o kontakt nn 729586501 lub meil jacek8@vp.pl