9.75 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech 2020 przy pakowaniu mięsa od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2020 03:00

Od zaraz na terenie Stuttgartu do podjęcia praca w Niemczech 2020 bez znajomości języka dla pakowaczy przy pakowaniu mięsa na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.

Dołącz do rewolucji rynku zatrudnienia, jako:

Pakowacz/ Pakowaczka (Stuttgart, Niemcy)

Nie wymagamy znajomość języka niemieckiego.
Nie wymagamy doświadczenia.

Praca dla kobiet i mężczyzn.

Obowiązki:
• układanie na tacki wyrobów mięsnych
• praca przy taśmie
• układanie do kartonów zapakowanych tacek

Oczekujemy:
• motywacji do pracy
• dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
• ubezpieczenia oraz przebywania na terenie Polski przynajmniej 30 dni
• brak przeciwwskazań do pracy w temperaturze od 0 do 2 stopni

Oferujemy:
• wynagrodzenie 9.75 euro brutto/h
• możliwość pracy w nadgodzinach do 200- 250 h
• mieszkanie płatne 240 euro miesięcznie
• wsparcie Koordynatora
• bezpłatne obiady
• szkolenie stanowiskowe umożliwiające podnoszenie kwalifikacji

Osoby zainteresowane proszę o
wysłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny.

tel.: 695-230-863
te.: 695-231-050

Na mocy Porozumienia z dnia 22 maja 2018 r., zawartego między Spółkami: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL Outsourcing sp. z o.o., EWO sp. z o.o. na mocy którego określono zasady współadministrowania danymi osobowymi gromadzonymi w toku wykonywanej działalności gospodarczej przez ww. podmioty, przy czym Spółka EWL S.A. jest podmiotem uprawnionym do przetwarzania danych osobowych w imieniu ww. spółek, w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)(dalej: „RODO”), zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO informujemy, że: Współadministratorami Pani/Pana danych osobowych są spółki: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL

ID ogłoszenia: 8645e6b788f12479