2045 € brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy pakowaniu perfum od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 23 września 2020 00:47

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hanowerze dla Polaków przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 2045 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy pakowaniu perfum;
  • dbałość o wysoką jakość produktów;
  • pracownik będzie umieszczał flakony perfum w kartonowych pudełkach;
  • na zakładzie panuje temperatura pokojowa: 19 – 22 stopnie Celsjusza.

Wymagania:

  • sprawność manualna, energiczność oraz szybkość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • rzetelność;
  • ubezpieczenie;
  • pracę na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałego zatrudnienia;
  • niemiecką umowę o pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem tytułu: Pakowanie perfum, Hanower 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-hanower/

ID ogłoszenia: 4285f69df07bb0d7