160-180 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca w Norwegii dla par od zaraz produkcja kosmetyków Bærum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bærum
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 września 2020 00:51

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Norwegii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Bærum dla par z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bærum.

Wynagrodzenie: 160 – 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji kosmetyków;
  • do zadań będzie należało wykonywanie prac pomocniczych, np. przeprowadzanie kontroli jakości produktów oraz procesów produkcyjnych, napełnianie opakowań danym kosmetykiem, etykietowanie oraz pakowanie itp.

Wymagania:

  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • pełna samodzielność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę od zaraz;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • dodatki do pensji podstawowej za pracę zmianową, w nadgodzinach, a także w nocy, weekendy oraz święta;
  • zatrudnienie w oparciu o warunki norweskie;
  • umowę próbną z możliwością jej przedłużenia;
  • odpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym.

Aplikacja:

Obecnie poszukiwane są osoby, które już przebywają w Norwegii.

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pr/09/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-w-baerum-2020-2021/

ID ogłoszenia: 1105f52304450589