166,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na produkcji kremu czekoladowego Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2021 00:59

Z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Oslo bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowo-nugatowego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem prostych prac przy taśmie produkcyjnej;
  • do zadań będzie należało pakowanie gotowych produktów, dbanie o jakość produkcji, a także obsługiwanie maszyn produkcyjnych itp.;
  • pracodawca zapewnia przyuczenie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • sumienność;
  • chęć pracy w systemie na trzy zmiany;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • norweską umowę wraz z ubezpieczeniem, dostępem do świadczeń socjalnych, opłacaniem podatku, a także z płatnym urlopem;
  • pracę od zaraz;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pełny etat;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym;
  • umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

http://bit.do/rekrutacja2021 z podaniem posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-kremu-czekoladowego-oslo/

ID ogłoszenia: 77560cccfb1f1c9c