do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Norwegii na produkcji spożywczej Drammen od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Opublikowany: 14 maja 2015 01:07

Firma zagraniczna szuka 4 osób bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegi na linii produkcyjnej w charakterze skoczka. Ogłoszenie z Drammen od zaraz przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
– obsługiwanie maszyn
– zajmowanie się pakowaniem produktów
– pracę przy taśmie produkcyjnej
– prowadzenie prac porządkowych po zakończonej zmianie
– sprawdzanie jakości wyrobów

Wymagania:
– dla osób energicznych, zwinnych
– spostrzegawczość, zaangażowanie
– dobra znajomość języka angielskiego
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– samodzielność
– wyjazd od zaraz

Oferujemy:
– godne warunki pracownicze
– pracownikom zapewniamy szkolenia
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wypłacanie wynagrodzeń w ustalonym terminie
– norweską umowę na okres tymczasowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: post@rekrutteringshusetmork.no z tytułem: Produksjonsmedararbeider.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-spozywczej-bez-jezyka-w-drammen/

ID ogłoszenia: 165553d2d0de29e

ilość wszystkich wyświetleń: 3605, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Norwegii na produkcji spożywczej Drammen od zaraz”

  1. Jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem wraz z kolegami możemy pracować u państwa. Nasz przedział wiekowy to 20 do 26lat. Nasz numer tel.507 471 952.

  2. Witam wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszeniem posiadamy doświadczenie na produkcji i logistyce w holandii przedział wiekowy to 34 – 36 lat kontakt +48501802729