156,60 NOK na godz.

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz pakowanie ciastek Lillehammer 2021

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 27 lutego 2021 01:02

Przy pakowaniu ciastek w fabryce z Lillehammer potrzebni Polacy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla pakowaczy z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce spożywczej, która wypieka ciastka;
  • praca przy taśmie produkcyjnej, gdzie zadaniem będzie ręczne pakowanie ciastek – pracownik będzie układał je po 9 albo 12 sztuk i wkładał do maszyny paczkującej, a także przeprowadzał kontrolę jakości.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane, solidne i wydajne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • energiczność;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • norweską umowę;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • odzież służbową;
  • środki ochrony osobistej;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • na miejscu bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-dla-pakowaczy-lillehammer/

ID ogłoszenia: 9396037a9f4d7870