148,60 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu czekoladek Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Opublikowany: 18 marca 2019 01:41

Propozycja zatrudnienia w Lillehammer na stanowisku pakowacza od zaraz. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • kontrola jakości czekoladek
  • praca przy linii produkcyjnej
  • ręczne pakowanie wyrobów do plastikowych tacek
  • utrzymywanie czystości i obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • dobra kondycja fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność, solidność i niezawodność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę, początkowo zatrudnienie na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej współpracy
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich umiejętności
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 2500 do 3000 NOK miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • soknadansatte@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-lillehammer/

ID ogłoszenia: 2555c8eca58da191