NOK 169/h brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu łososia Bergen 2018

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 22:42

Propozycja zatrudnienia w Bergen dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu łososia. Oferujemy atrakcyjną pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz na produkcji przy filetowaniu, krojeniu i ważeniu oraz pakowaniu.

Stanowisko: Pakowacz łososia

Wakaty: 10

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Stawka godzinowa: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • osoby zatrudnione na tym stanowisku będą zajmować się filetowaniem, ważeniem, krojeniem oraz pakowaniem płatów łososia norweskiego
  • do zadań należą prace porządkowe

Oczekiwania:

  • wytrzymałość na niskie temperatury
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • punktualność
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • rzetelne wdrożenie w zadania
  • pracę w Norwegii do podjęcia od  zaraz
  • legalną i uczciwą umowę o pracę
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na umowie czasowej z opcją przejścia na stałą
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • biuro@workingservice.pl z dopiskiem w nagłówku: „pakowanie łososia Norwegia 2017/2018″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lososia-bergen/

ID ogłoszenia: 9565a299de73453e

ilość wszystkich wyświetleń: 1752, dzisiaj: 1