163,20 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca w Norwegii pakowanie sera od zaraz Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 03:24

Przetwórnia mleczna poszukuje pracowników do pakowania sera krojonego przy taśmie produkcyjnej. Norwegia praca w Sandefjord dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba wolnych stanowisk: 2

Wynagrodzenie: 163,20 NOK brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zajmował się pakowaniem sera krojonego przy taśmie produkcyjnej. Do zadań należeć będzie obsługa linii produkcyjnych i prostych maszyn. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości produktów.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie odpowiedniego doświadczenia zdobytego w pracy na produkcji spożywczej lub przy pakowaniu żywności
  • dynamiczne tempo pracy
  • spostrzegawczość, zwinność, odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje zamieszkanie w atrakcyjnej cenie
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • pomoc przy formalnościach oraz w kwestiach organizacyjnych
  • paca na pełny etat z możliwością wypracowywania nadgodzin
  • wysokie stawki godzinowe

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: “produksjonsarbeider/08” należy przesłać na adres:

  • ArbeidNyheter@yahoo.no

ID ogłoszenia: 313563cf7646c4ba

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Norwegii pakowanie sera od zaraz Sandefjord”

  1. Witam wraz z mama jestesmy zainteresowane pracą u Państwa od zarza proszę o kontakt 503574061 lub agnieszka111246@interia.pl z góry dziekuję Agnieszka

  2. JA z Kobietą pracujemy na produkcji w Holandii ale interesowała by nas praca w Norwegii
    Ja mam 1,5 roczne doświadczenie w podobnej pracy a moja Kobieta Pięcio letnie
    Proszę o kontakt polski nr 570335080 lub na Holenderski : 0031686121704
    Byłbym wdzięczny gdybyście się odezwali 🙂