183,20 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca w Norwegii produkcja opakowań od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 lutego 2022 02:45

Fabryka z Oslo potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Norwegii 2022. Zatrudnienie bez języka na produkcji opakowań. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 183,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji opakowań kartonowych;
  • wykonywanie zadań powtarzalnych, czyli pakowanie, naklejanie etykiet, kontrolowanie jakości, dbanie o ciągłość produkcji, obsługiwanie urządzeń oraz docinanie itp.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość angielskiego;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • dokładne i sumienne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych i formalnych;
  • wsparcie podczas wizyt u lekarza;
  • welcome pack – zestaw powitalny;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie przy relokacji;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 NOK na mc przez 3 miesiące, a potem zorganizowanie sobie własnego zamieszkania.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja opakowań Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-opakowan-fabryka-oslo/

ID ogłoszenia: 375620faeaecc8c9