135,20 SEK/h

Bez znajomości języka praca w Szwecji od zaraz dla par przy pakowaniu wędlin Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2020 01:02

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Szwecji dla par przy pakowaniu wędlin. Od zaraz zatrudnienie w fabryce spożywczej z Uppsali dla par bez znajomości języka i doświadczenia – szkolenie zapewnia pracodawca na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Termin: od zaraz

Pensja: 135,20 SEK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Uppsala, Szwecja

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy taśmie produkcyjnej w specjalnej odzieży roboczej oraz z użyciem środków ochronnych – maseczek, czepków, rękawic
  • obowiązkiem pracownika będzie obsługa maszyn produkcyjnych, wykonywanie prostych czynności przy taśmie produkcyjnej, pakowanie, naklejanie etykiet, dbanie o porządek itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • dyspozycyjność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • własne auto
  • brak nałogów
  • zdolność do współpracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 3500 SEK miesięcznie od osoby
  • uniform służbowy
  • zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

Arbetsmedlet_PL@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie wędlin, Uppsala 04/2020

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: Arbetsmedlet_PL@fastmail.se

ID ogłoszenia: 845e8881535f871