134,60 SEK/h

Bez znajomości języka praca w Szwecji od zaraz na produkcji zabawek Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Opublikowany: 12 września 2017 00:52

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Szwecji przy produkcji zabawek w fabryce z miasta Uppsala. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Uppsala, Szwecja

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 134,60 SEK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań, polegających na montażu zabawek na jednym z etapów produkcyjnych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za kontrolę jakości i niekiedy za pakowanie gotowego produktu spełniającego wymogi jakościowe

Oczekiwania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • zdolność do utrzymywania stanowiska w porządku
  • zręczność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • możliwość wykonywania zadań powtarzalnych
  • atutem będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • system motywacyjny plus liczne premie i dodatki
  • prace w Szwecji od zaraz
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatne zamieszkanie zapewnione w cenie 3000 SEK miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca na produkcji zabawek, Uppsala 2018

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni.

Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 99359b6f71124302

ilość wszystkich wyświetleń: 1900, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Szwecji od zaraz na produkcji zabawek Uppsala”

  1. Witam jestem bardzo zainteresowana państwa oferta pracy Mam 36 lat od października przebywam w Szwecji posiad personnummer .Mieszkam w Uppsala i posiadam prawojazdy kat.B
    Jestem energiczną miłą zdyscyplinowaną osoba nie mam dzieci więc jestem dyspozycyjna.
    Obecnie pracuje w firmie sprzatajacej natomiast ilość godzin jaka oferuje mi pracodawca jest zdecydowanie za mała więc jestem zdecydowana podjąć inną pracę.