128,60 SEK brutto/h

Bez znajomości języka praca w Szwecji od zaraz produkcja przynęt Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2017 00:49

Zatrudnimy Polaków bez znajomości języka na produkcję przynęt wędkarskich w fabryce ze Sztokholmu. Ogłoszenie pracy w Szwecji aktualne od zaraz przy montażu, ozdabianiu i pakowaniu woblerów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja
Start: od zaraz
Wynagrodzenie: 128,60 SEK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca na produkcji przynęt wędkarskich
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się uzbrajaniem woblerów w kotwiczki oraz haki, ozdabia i nanosi ornamenty
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za kontrolę jakości i pakowanie sztuk spełniających wymogi jakościowe
  • ewentualnie wprowadzanie poprawek produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • dostępność od zaraz
  • dobry wzrok
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie
  • punktualność
  • do wglądu zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery do wynajęcia
  • legalną umowę i zatrudnienie na pół roku
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

Arbetsformedlingen@swedenmail.com

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsförmedlingen AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: Arbetsformedlingen@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 56258f77b1956ba7

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Szwecji od zaraz produkcja przynęt Sztokholm”

  1. adampekala35 na 26 kwietnia 2017 @ 10:04

    Jestem zainteresowany ofertą pracy,prosze o kontakt moj numer telefonu 693657369

  2. KRzysztofL na 29 kwietnia 2017 @ 06:46

    Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 733955813

  3. KRzysztofL na 29 kwietnia 2017 @ 06:46

    proszę o kontakt 733955813