165 NOK brutto/h

Bez znajomości języka produkcja czekolady praca Norwegia od zaraz fabryka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 30 marca 2021 01:22

Dla pracowników produkcji możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Oslo bez znajomości języka na produkcji czekolady. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie oraz trening;
  • zadania będą rozdzielane na bieżąco zgodnie z aktualnymi brakami kadrowymi oraz na podstawie predyspozycji kandydatów;
  • pracownik będzie obsługiwał, mył i konserwował różne urządzenia produkcyjne, a także przeprowadzał kontrolę jakości, dbał o ciągłość procesów produkcyjnych;
  • wykonywanie drobnych zadań;
  • praca odbywa się w szybkim tempie przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • niezawodność;
  • pracowitość;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja pracy;
  • bez języka norweskiego, ale przynajmniej z podstawowym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • dokładną umowę;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc od osoby;
  • pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • norweska umowę o pracę.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim należy wysłać na adres e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/4/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-fabryka-oslo/

ID ogłoszenia: 996061eeeeb4e9a