2250 € brutto/mc

Bez znajomości języka produkcja lodów dam pracę w Niemczech od zaraz Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 30 stycznia 2021 00:40

Od zaraz tymczasowa praca w Niemczech 2021 bez znajomości języka. Zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem w fabryce na terenie Berlina przy produkcji lodów w nowoczesnym zakładzie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na linii produkcyjnej (praca odbywa się przy obniżonej temperaturze);
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny produkcyjne, czyścił urządzenia i taśmociągi oraz przeprowadzał kontrolę jakości wyrobów, zajmował się pakowaniem, a także magazynowaniem itp.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz do końca lipca 2021;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • mile widziane znajomość języka angielskiego i niemieckiego;
  • chęć pracy w niskiej temperaturze od 0 do +2 stopnie Celsjusza;
  • pracowitość i uczciwość;
  • brak uzależnienia od alkoholu.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w agencyjnych kwaterach;
  • transport do/z pracy;
  • niemiecką umowę na czas określony (pół roku);
  • ocieplaną odzież ochronną;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalno-prawnych;
  • pomoc tłumacza języka niemieckiego, który pełni funkcję brygadzisty.

Aplikacja:

CV należy wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 784601409aab7722