183,20 NOK brutto/h

Bez znajomości języka produkcja opakowań dam pracę w Norwegii od zaraz Oslo 2021

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 stycznia 2021 01:16

Możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka pracy w Norwegii na produkcji opakowań. Zatrudnienie 2021 od zaraz w fabryce z Oslo dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 183,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji przy obsługiwaniu maszyn do pakowania;
  • pracownik będzie również zajmował się docinaniem form, przeprowadzaniem kontroli  jakości oraz ustawianiem nadruków, a także pakowaniem;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • wydajność;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • zmotywowanie;
  • miele widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie na czas trwania okresu próbnego, czyli na 3 miesiące w cenie 2500 NOK na mc, a potem zakwaterowanie należy zorganizować sobie samodzielnie;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz kontaktowy na stronie: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja opakowań Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-opakowan-oslo-2021/

ID ogłoszenia: 6975ffc6ca2a3995