13,50 € brutto/h

Bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów praca w Niemczech dla par od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 27 listopada 2021 00:17

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu keczupów. Zatrudnienie w fabryce z Drezna dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji sosów, koncentratów pomidorowych oraz keczupów;
  • pracownik będzie zajmował się wykładaniem pustych opakowań na linię, dbaniem o ciągłość produkcji, obsługiwaniem urządzeń oraz kontrolowaniem jakości itp.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • punktualność;
  • brak uzależnień;
  • rzetelność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wsparcie polskiego opiekuna;
  • ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne;
  • legalną pracę;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 400 € na mc.

Aplikacja:

CV w języku polskim i niemiecki z aktualnym zdjęciem należy kierować na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W aplikacji należy podać informację o dyspozycyjności, znajomości języka oraz dostępności.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-keczupow-drezno/

ID ogłoszenia: 48061a10a4ad9417