163,80 SEK

Bez znajomości języka Szwecja praca od zaraz przy produkcji napojów w Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Göteborg
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2021 01:30

Na terenie Göteborga od zaraz ciekawa propozycja pracy w Szwecji przy produkcji napojów. Ogłoszenie 2021 bez znajomości języka obcego z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, kwiecień 2021

Wynagrodzenie: 163,80 SEK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Göteborg, Szwecja

Zakres zadań:

  • prosta praca produkcyjna przy linii produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie dbanie o odpowiednią jakość procesów produkcyjnych jak i wyrobów, pilnowanie porządku na stanowisku pracy, wykładanie opakowań na linię produkcyjną do automatycznego napełnienia, dbanie o ciągłość, czy obsługiwanie maszyn po odpowiednim szkoleniu
  • początkowo przydzielane będą łatwe zadania, które mogą zmieniać się ze stażem pracy

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu – cena waha się w zależności od standardu, dlatego prosimy zainteresowanych o informacje mailowe, a prześlemy wszelkie niezbędne informacje
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od kwietnia 2021
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie i dodatki do pensji podstawowej
  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@fastmail.se dopiskiem: Szwecja na produkcji napojów, Göteborg 04/2021

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni lub korespondencyjnie.

Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@fastmail.se

ID ogłoszenia: 972607a0857e1910