10 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka dla par pakowanie perfum Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bielefeld
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 03:33

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla pakowaczy od zaraz. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Bielefeld przy pakowaniu perfum. Pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Bielefeld, Niemcy

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona odpowiadać będzie za przepakowanie perfum z zamontowaniem zabezpieczeń
  • pracownik samodzielnie rozpakowuje flakony i wkłada do nowych pudełeczek
  • po zafoliowaniu każde pudełko należy okleić

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zręczność, sprawność fizyczna
  • dokładność, skrupulatność
  • samodzielność
  • duża motywacja
  • dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • początkowo zatrudnienie na okres próbny z możliwością podpisania umowy na czas nieokreślony
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • dodatki, premie, prezenty świąteczne i urodzinowe
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu odpłatnie – dla pary 320 euro lub od osoby 200 euro za miesiąc

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Pakowanie perfum – Bielefeld 2016.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-pakowanie-perfum-bez-jezyka-bielefeld/

ID ogłoszenia: 18457b44962ddcb2

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka dla par pakowanie perfum Bielefeld”

  1. Witam. Jestem bardzo zainteresowany ta praca i tu jest mój nr kontaktowy 888475408