8,20 GBP/h

Bradford dam pracę w Anglii od zaraz pakowanie kosmetyków bez języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2016 22:35

Pilnie zatrudnimy pracowników bez znajomości języka do pakowania kosmetyków przy linii produkcyjnej. Anglia praca od zaraz w fabryce mieszczącej się w Bradford.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków
Start: od zaraz
Miejscowość: Bradford, Anglia
Stawka godzinowa: 8,20 funtów na godzinę brutto
Wakaty: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik zajmuje się wkładaniem zestawów kosmetyków w ozdobne opakowania kartonowe
  • praca wykonywana będzie w pozycji stojącej

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w podobnej pracy – przy linii produkcyjnej lub na stanowisku pakowacza
  • możliwość zatrudnienia przynajmniej na 3 miesiące
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zdolności adaptacyjne
  • zręczność, szybkość
  • bezwzględna uczciwość!

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w systemie trójzmianowym – również zmiany nocne
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, wypłacane zawsze terminowo
  • liczne dodatki do pensji podstawowej
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • odpłatne zakwaterowanie na miejscu w cenie 180 GBP miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • uk-employment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „pakowanie kosmetyków Bradford”

Zgłaszać się prosimy maksymalnie do 26 sierpnia 2016.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow-anglia-praca-od-zaraz-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 8457b1c11b59896

1 odpowiedź na “Bradford dam pracę w Anglii od zaraz pakowanie kosmetyków bez języka”

  1. malgosia296 na 4 marca 2017 @ 21:41

    Witam.
    Czy oferta jest aktualna?
    Jestem zainteresowana pracą wraz z chłopakiem. Mieszkamy w Wakefield. Dotychczas pracowaliśmy na produkcji przy pakowaniu słodyczy. Nasz numer tel.: 07438857044
    Pozdrawiamy.
    Kamil, Małgosia