7,80 GBP/h

Bradford dam pracę w Anglii od zaraz pakowanie perfum bez języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2016 16:00

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz, bez znajomości języka na stanowisku pakowacza zestawów promocyjnych. Zatrudnienie w Bradford przy pakowaniu perfum na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Bradford, Anglia

Zarobki: 7,80 GBP na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik wykonuje zadania przy taśmie produkcyjnej poruszającej się w całkiem szybkim tempie
  • pakowanie zestawów kosmetyków w ozdobne opakowania tekturowe

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy produkcyjnej przy pakowaniu artykułów
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dynamiczne tempo pracy
  • umiejętność sprawnego zaaklimatyzowania się na miejscu
  • dyspozycyjność na przynajmniej 3 miesiące

Zapewniamy:

  • pracę w systemie trójzmianowym, obowiązują także zmiany nocne
  • zamieszkanie w pełni wyposażonym oraz umeblowanym mieszkaniu w cenie ok. 180 GBP za miesiąc
  • na miejscu pomoc polskiego pracownika, który pomoże przy formalnościach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie wiadomości z z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • uk-employment@europe.com z dopiskiem: „pakowanie kosmetyków Bradford”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-perfum-bez-jezyka-bradford/

ID ogłoszenia: 11456fe5228c5558

9 Odpowiedzi na “Bradford dam pracę w Anglii od zaraz pakowanie perfum bez języka”

  1. Witam Jestem zainteresowana waszą ofertą pracy ,jestem dyspozycyjna i solidna . Prace mogę podjąć od zaraz , Bardzo proszę o kontakt +48 793 135 481 Pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowana nr :696461483

  3. michalwija@wp.pl na 7 kwietnia 2016 @ 09:26

    Jestem zainteresowany pracą z żoną ale dopiero od Lipca czy jest taka szansa? jesteśmy młodzi pracowici i zależy nam na pracy prosze o kontakt mailowy dziekuje!

  4. Witam . Jestem zainteresowana oferta pracy . Prace moge podjac oid zaraz . Moj nr tel 691184029

  5. magnolia1986 na 11 kwietnia 2016 @ 09:11

    Witam, jestem zainteresowana pracą . Proszę o kontakt 534689897

  6. Bella20szt na 11 kwietnia 2016 @ 20:41

    Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z koleżanka. Posiadamy doswiadczenie w pracy na stanowisku pakowanie i sortowanie produktów.
    Proszę o kontakt 726928540
    Pozdrawiam

  7. Bella20szt na 11 kwietnia 2016 @ 20:42

    Witam.Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z koleżanka. Posiadamy doswiadczenie w pracy na stanowisku pakowanie i sortowanie. Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
    Pozdrawiam

  8. Witam,

    jestem zainteresowany pracą, pracę podejmę od zaraz. Mój nr tel 500110031

  9. mirekgasiak na 25 kwietnia 2016 @ 07:29

    Witam

    Jestem zainteresowany oferta pracy num 667 645 610