9,20 euro brutto/h

Bremen dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla par pakowanie ciastek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lutego 2016 21:31

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na produkcji przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie dla par w Bremen z zorganizowanym zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Liczba stanowisk do obsadzenia: 4

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona zajmować się będzie ręcznym pakowaniem ciasteczek owsianych przy taśmie produkcyjnej. Praca wykonywana będzie zgodnie ze ściśle określonymi zasadami BHP.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • zorganizowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • odzież roboczą oraz dodatkowo zapewnione na miejscu jednorazowe rękawiczki i czepki
  • umowa o pracę początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zapewnione lokum odpłatnie w mieszkaniu dwupokojowym

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres: einfach-losungen@germanymail.com

W tytule prosimy uwzględnić numer referencyjny: „Pakowanie ciastek, Bremen 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-bremen/

ID ogłoszenia: 15956c0c3ca98382

5 Odpowiedzi na “Bremen dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla par pakowanie ciastek”

  1. Mercedes40902 na 14 lutego 2016 @ 23:25

    Dzień dobry jestem zainteresowany praca od zaraz obecnie przebywam w Hamburgu prosił bym o kontakt telefoniczny 015223710899 posdrawiam Rafał .

  2. dzień dobry jestem zainteresowany oferta pracy obecnie przebywam w dasingu prosze o kontakt telefoniczny015166582464

  3. Magda1996 na 17 lutego 2016 @ 09:19

    Witam!
    Jestem zainteresowana,
    ofertą pracy, wraz z
    chłopakiem ,prośiła bym
    O kontak na E-mail
    monika.rozmus@zswerynia.pl
    Bąc pod tel 721670687

  4. justynaaa na 20 lutego 2016 @ 20:30

    Witam!!
    Jestem zainteresowany oferta proszę o kontakt 792-304-487

  5. Witam !
    Jestem zainteresowana tą ofertą wraz z Chłopakiem. Posiadam doświadczenie w pakowaniu.
    Proszę o kontakt pod adresem e-mail : kasicaa821@interia.pl