8,60 GBP brutto/h

Bristol praca w Anglii od zaraz dla par na produkcji czekolady bez języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bristol
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 2 marca 2017 02:01

Pilnie zatrudnimy Polaków bez znajomości języka w fabryce czekoalady z Bristolu. Oferta pracy w Anglii, aktualna od zaraz dla par na produkcji przy kontroli jakości, pakowaniu czy obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miasto: Bristol, Anglia
Stawka godzinowa: 8,60 GBP na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 6
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • przydzielane na bieżąco przez przełożonego, np: pakowanie gotowego wyrobu lub zadania ściśle produkcyjne przy obsłudze maszyn, odmierzaniu składników, itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie nawet podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogów – na terenie obowiązuje totalny zakaz palenia

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym – brak opłat za tłumaczenie czy przygotowywanie dokumentów
  • zamieszkanie płatne
  • uczciwe wynagrodzenie
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk

Wiadomość e-mail prosimy zatytułować: produkcja czekolady Bristol 03/2017.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-bristol-uk-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 8858b61311c5b6c