4500 - 5000 PLN netto/mc

Czechy praca bez języka na produkcji lamp samochodowych od zaraz Nowy Jiczyn

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Nowy Jiczyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 27 września 2022 00:25

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach dla Polaków. Zatrudnienie w Nowym Jiczynie bez znajomości języka na produkcji lamp samochodowych. Pracodawca zapewnia codzienny darmowy dojazd.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nowy Jiczyn.

Wynagrodzenie: 4500 – 5000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla mężczyzn;
  • wykonywanie różnych zadań przy produkcji lamp samochodowych.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • stałe zatrudnienie;
  • czeską umowę o pracę;
  • premie frekwencyjne oraz wynikowe;
  • dodatki, które są zgodne z Czeskim Kodeksem Pracy;
  • darmowy transport do pracy;
  • dodatki na posiłki w zakładowej stołówce;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • bezpieczne miejsce pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Czechach mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 536 255 059

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-dla-panow-na-produkcji-novy-jicin-transport-CID4-IDR2OWN.html

ID ogłoszenia: 3466331da0c35ee5

ilość wszystkich wyświetleń: 526, dzisiaj: 1