3700-4100 PLN netto

Czechy praca bez języka od zaraz na produkcji foteli samochodowych Bor u Tachova 2019

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Tachov
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 26.06.19
  • Długość umowy: rok
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 02:02

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Czechach od zaraz jako operator na produkcji foteli samochodowych w fabryce z Bor u Tachova. Oferta bez znajomości języka obcego dla Polaków.

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży automotive w chwili obecnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator/ka Produkcji foteli samochodowych

Miejsce pracy: Bor u Tachova, Czechy

Szczegółowe informacje: 571 – pokaż numer telefonu –

Obowiązki:

– składanie elementów foteli znanych marek;
– podłączenie rur i kabli;
– uzupełnienie fotela gąbką, stanowisko tapicerskie;
– dbałość o czystość stanowiska.

Wymagania:

– dyspozycyjność do podjęcia pracy w najbliższym terminie;
– wysoka motywacja do pracy;
– chęć przeprowadzki na dłuższy okres czasu;
– mile widziane doświadczenie w branży automotive.

Oferujemy:

– czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przejścia pod firmę klienta;
– wynagrodzenie około 3700 do 4100 zł netto/ miesiąc;
– bezpłatne zakwaterowanie;
– bezpłatny ciepły posiłek w trakcie dnia roboczego;
– 20 +5 dni urlopu płatnego;
– pomoc w załatwieniu formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.);
– opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[a]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

ID ogłoszenia: 715d021207c8d99

ilość wszystkich wyświetleń: 908, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Kamila Rekruter

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Kamila Rekruter »