22.000 KC

Czechy praca bez języka od zaraz pracownik produkcji siedzeń samochodowych / pracownik magazynu

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Pilzno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2016 00:51

Agencja zatrudnienia poszukuje pracowników do podjęcia legalnej pracy w Czechach bez znajomości języka na produkcji siedzeń do samochodów marki BMW w fabryce z Pilzna.

Praca dla mężczyzn/Pracownik produkcji/Pracownik magazynu/ Faurecia Czechy, Pilzno

Agencja Triangle recruitment z siedzibą w Bielsku- Białej, poszukuje pracowników produkcji do fabryki w Pilznie (Czechy).

Opis stanowiska:
Operator linii produkcyjnej
Produkcja siedzeń do samochodów osobowych BMW.

Oferujemy:
- Pracę w nowoczesnej fabryce
- Trening przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników
- Dobre wynagrodzenie
- Możliwość awansu
- Stała praca przez cały rok

Wynagrodzenie:
22 000 Kc/około 3 500zł (brutto) /160 godz.miesięcznie

Dodatkowo:
Praca w weekendy + 10% zmiana poranna
+ 25% zmiana popołudniowa
Nadgodziny:
- W tygodniu oraz w weekendy + 25%
- Praca w ustawowe dni wolne + 100%

- Darmowy posiłek każdego dnia pracy
- Darmowy dojazd każdego dnia do pracy oraz powrót
- Możliwość otrzymania zakwaterowania przez agencje
- Pracownik otrzymuje darmową odzież roboczą oraz obuwie

Wymagania:
- Brak przeciwwskazań do pracy na nocnych zmianach
- Brak urazów rąk oraz kręgosłupa
- Brak problemów z nadciśnieniem, cukrzyca oraz padaczka
- Zaświadczenie o niekaralności
- Doświadczenie w branży oraz znajomość zarządzania dokumentacją magazynową (dotyczy osób aplikujących na stanowisko magazyniera)

Adres biura: Barlickiego 13
43-300 Bielsko-Biała
Tel.: 544 431 786 e-mail: triangle.poland@outlook.pl
www.agencjatriangle.pl
Zapraszamy na naszą stronę internetową, znajdą tam Państwo inne ofert pracy w Czechach, także dla kobiet.

ID ogłoszenia: 29256fbb084330f1

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 683, dzisiaj: 3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: triangle
  • Zarejestrowany od: 1 marca 2016

Inne przedmioty dodane przez triangle

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez triangle »