od 28 000 CZK brutto/mc

Czechy praca bez znajomości języka na produkcji opon samochodowych od zaraz Zlín

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Zlín
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 maja 2023 00:13

Na produkcji opon potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Czechach. Zatrudnienie w Zlínie bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Zlín.

Wynagrodzenie: od 28 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie maszyn do montowania opon;
  • pracownik będzie przygotowywał mieszanki oraz materiały gumowe;
  • wykonywanie zadań przy produkcji opon rolniczych i budowlanych;
  • praca o charakterze fizycznym.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na produkcji;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz na tydzień;
  • dofinansowanie do wyżywienia w wysokości 55%;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • 25 dni urlopu;
  • czeską umowę o pracę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • bezpłatny dojazd z Katowic do Czech.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

michal.kowalczyk@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 451

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/praca-w-czechach-produkcja-zakwaterowanie/

ID ogłoszenia: 87164626d7c8a674