3700 PLN +mieszkanie

Czechy praca bez znajomości języka na produkcji samochodowych lamp od zaraz Igława

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Igława
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 marca 2019 03:11

Z bezpłatnym zakwaterowaniem atrakcyjna propozycja pracy w Czechach na produkcji lamp samochodowych. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka czeskiego dla Polaków 2019.

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Stanowisko: Operator/ka produkcji

Miejsce pracy: Jihlava, Czechy

Obowiązki na stanowisku pracy:

praca przy produkcji reflektorów samochodowych do znanych marek;
kontrola jakości produktu;
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;
praca w systemie III zmianowym.

Czego oczekujemy:

dyspozycyjności oraz motywacja do wyjazdu na dłuższy okres czasu;
sumienności, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej.

Co oferujemy:

czeską umowę o pracę;
wynagrodzenie ok. 2750 netto/msc.;
bezpłatne zakwaterowanie;
dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej:
obiady od 14 CZK, danie dnia 23 CZK, posiłek w trakcie zmiany nocnej jest darmowy!
system pracy jest 3 zmianowy po 8h – wolne weekendy;
możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
25 dni płatnego urlopu/rok;
pomoc w załatwieniu formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.);
opieka koordynatora na miejscu.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem: +48 508 009 872 Żaneta

źródło: olx.pl/oferta/operator-ka-swiatel-samochodowych-jihlava-czechy-CID4-IDyE8x4.html

ID ogłoszenia: 6585c857c3a6d2a8

ilość wszystkich wyświetleń: 647, dzisiaj: 1