3800 NETTO PLN

Czechy praca bez znajomości języka od zaraz produkcji foteli samochodowych w Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 01:38

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz legalna praca w Czechach bez znajomości języka przy produkcji-montażu foteli samochodowych w fabryce z Mladá Boleslav 2019.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca przy składaniu elementów foteli samochodowych
Montaż stelażu fotela samochodowego
Prace tapicerskie
Kontrola jakości

CZEGO OCZEKUJEMY?

Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym
Dyspozycyjność i motywacja do wyjazdu na dłuższy okres czasu
Sumienność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Rozpoczęcie pracy od zaraz

CO OFERUJEMY?

wynagrodzenie ok. 3 800 zł netto/ miesiąc (pełen etat)
możliwość nadgodzin i wyższych zarobków !
całkowicie bezpłatne zakwaterowanie
czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przejścia pod firmę Klienta
dofinansowanie do posiłków na stołówce firmowej
możliwość pobierania zaliczek tygodniowych
20 +5 dni urlopu płatnego
pomoc w załatwieniu wszystkich formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)
opiekę polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

na stronie: http://rms.workservice.pl/dashboard/offer/14684263

ID ogłoszenia: 1195c8ed2f72ab10