4000 PLN

Czechy praca od zaraz na produkcji-montażu samochodów bez języka fabryka Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 marca 2019 01:31

Fabryka marki Skoda z Mladá Boleslav poszukuje od zaraz pracowników produkcji również bez znajomości języka do pracy w Czechach na montażu samochodów przy taśmie. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Zakres obowiązków
– montaż podzespołów do samochodów osobowych

Wymagania podstawowe
– chęć podjęcia pracy na terenie Czech
– zdolności manualne
– mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie: po przeliczeniu z koron od 4000 zł netto /miesiąc
– podwyżki, możliwość szkoleń
– dodatki: za nadgodziny, pracę wieczorną, nocną, święta, soboty i niedziele
– opieka polskiego koordynatora
– praca od poniedziałku do piątku, okazjonalnie w weekendy
– praca na pełen etat
– 25 dni urlopowych
– dodatek żywnościowy od pracodawcy
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, dopłata do zakwaterowania
– opieka medyczna
– darmowy ubiór roboczy oraz obuwie robocze
– udział w przyzakładowych klubach: dodatkowe zniżki

Podsumowanie oferty
Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta z branży motoryzacyjnej, z siedzibą w Czechach, zatrudni osoby na stanowisko: Monter produkcyjny (pracownik produkcji).

Miejsce zatrudnienia: Mlada Boleslav

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: Monter produkcyjny/Czechy

źródło: www.kbti.pl/oferta,pracownik-produkcji-monter-produkcyjny,201

ID ogłoszenia: 4685c896639dd4ee

ilość wszystkich wyświetleń: 1750, dzisiaj: 2