od 19000 Kč netto

Czechy praca od zaraz produkcja wiązek elektrycznych bez języka dla par k. Brna

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Okolice Brna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 27.07.2020
  • Długość umowy: pierwsza umowa: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 23 lipca 2020 00:04

W okolicach miasta Brno od zaraz do podjęcia legalna praca w Czechach bez znajomości języka przy produkcji wiązek elektrycznych. Mile widziane również pary pracowników.

🔌🔌🔌Otwarte granice. Praca od zaraz.
Premie za frekwencję i wykonanie – istotny czynnik zwiększenia wynagrodzenia,
Mile widziane pary i grupy pracowników.
Praca długoterminowa.
Gwarantowane 160 godzin pracy w miesiącu.
Możliwość nadgodzin.
Stawka ok 3200 zł (ok. 19000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia) w zależności od ilości nadgodzin.
Bezpłatne zakwaterowanie.
Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.
Terminy wyjazdów do ustalenia.
Lokalizacja: okolice Brna

bit.ly/3ghH0sx

W Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy, to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko oferty sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:
Opis stanowiska:
montaż elementów elektroniki samochodowej, w tym kabli i wiązek elektrycznych do samochodów osobowych i ciężarowych,
kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
pakowanie gotowych i sprawdzonych produktów.

Wymagania:
sprawność manualna, potwierdzona prostym testem wstępnym,
dokładność w pracy,
zdolność do rozróżniania kolorów – wymóg związany ze specyfiką pracy.

Oferujemy:
legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,
zorganizowanie zakwaterowania i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
opiekę koordynatorów,
stawkę około 3200 zł (19000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia),
premie m.in. za frekwencję, wykonanie,
praca w systemie 3-zmianowym, 8-godzinnym, 5-dniowy tydzień pracy
możliwe nadgodziny,
w pierwszych dniach zatrudnienia płatne szkolenie przygotowujące do pracy, zakończone testem
bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
bezpłatne, wygodne zakwaterowanie,
dotowany ciepły posiłek w ciągu dnia.

NIE PRZESYŁAJ SWOJEGO CV MAILEM, DBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH DANYCH. STOSUJEMY W PEŁNI PRZEPISY RODO, U NAS TWOJE DANE SĄ BEZPIECZNE.