3100 PLN netto

Od zaraz Czechy praca w Libercu bez języka na produkcji klimatyzacji samochodowej

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Liberec
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 września 2020 19:30

Dla pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Libercu bez języka na produkcji klimatyzacji samochodowej. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Liberec.

Wynagrodzenie: 3100 PLN netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji klimatyzacji oraz jej komponentów do samochodów osobowych, np. Audi. Suzuki oraz Mercedes-Benz.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na produkcji;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sprawność manualna;
  • szybkość;
  • chęć pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku;
  • praca w pozycji stojącej;
  • codzienne dojeżdżanie do miejsca pracy.

Oferujemy:

  • przeciętne wynagrodzenie 3140 PLN netto;
  • podstawa to 18950 CZK brutto;
  • 3000 CZK bonusu za 100% frekwencję;
  • 20 CZK brutto na godz. dodatku za pracę w godzinach nocnych i 10 CZK brutto na godz. za pracę w godzinach popołudniowych;
  • 150% – praca w święto;
  • dodatek 10% za pracę w soboty i niedziele;
  • 25% dodatku za pracę za godzinę nadliczbową rano i po południu;
  • 50% dodatku za pracę za godzinę nadliczbową w niedzielę i w nocy;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • jeśli pracownik będzie dojeżdżał do pracy powyżej 50 km, to potrzyma 100 CZK za każdą przepracowaną zmianę;
  • zakwaterowanie w cenie 50 CZK na dobę, czyli 1500 CZK na mc – pracodawca będzie dopłaca 55% kosztów zamieszkania;
  • pokrycie 55% kosztów jednego posiłku w ciągu przepracowanej zmiany;
  • benefit O2,, czyli karta SIM i darmowe połączenia, SMS-y, a także 1.5 GB Internetu na terenie Czech, ale po przepracowaniu 160 godzin w miesiącu;
  • bezpłatne założenie oraz prowadzenie konta w banku;
  • grafik ze zmianami na 6 miesięcy do przodu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: michal.kowalczyk@manuvia.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 536709801

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/operator-produkcji-w-libercu-2/

ID ogłoszenia: 2735f4e62f612e03