6,80-8,50 GBP/h

Dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz na produkcji pakowanie mebli Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 12 grudnia 2014 02:14

Od zaraz szukamy pracowników fizycznych do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Londynie na linii produkcyjnej przy pakowaniu mebli. Pracodawca wymaga znajomości podstawowej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 6,80-8,50 GBP/h

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika zatrudnionego w angielskiej firmie jest montowanie i pakowanie mebli.

Wymagania:
– nie zapewniamy zakwaterowania dlatego pracownik jest zobowiązany do samodzielnego szukania miejsca zamieszkania
– doświadczenie przy pakowaniu
– prawo jazdy na samochód osobowy i własny samochód ułatwi pracownikowi dojazd do pracy
– brak przeciwwskazań przebadania się na obecność narkotyków i alkoholu
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– 2 miesięczny okres próbny, po którym oferujemy pracownikom stałe zatrudnienie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– w pierwszych dwóch miesiącach płaca wynosi 6,80 GBP/h po tym okresie oferujemy podwyżkę do 8,50 GBP za godz.
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: londonjobstoday.co.uk

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-w-anglii-na-produkcji-przy-pakowaniu-mebli-londyn/

ID ogłoszenia: 3015489753218230