125 DKK/h +zakwaterowanie

Dam fizyczną pracę w Danii bez języka przy sortowaniu owoców od zaraz Aarhus 2020

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 marca 2020 03:05

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii do podjęcia od zaraz przy ręcznym sortowaniu owoców. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Aarhus z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz owoców – pracownik fizyczny

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Wynagrodzenie: 125 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca manualna przy ręcznym myciu, sortowaniu oraz pakowaniu owoców
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • pełna samodzielność
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • energiczność
  • niezawodność
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pomoc przy tłumaczeniach dokumentów oraz przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pełne wsparcie przy sprawach organizacyjnych
  • wdrożenie w obowiązki
  • rozwój
  • pomoc koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na podstawie umowy duńskiej na czas określony z opcją przedłużenia
  • darmowe zakwaterowanie w wynajmowanych przez pracodawcę, w pełni wyposażonych mieszkaniach

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/15/20

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker2020@mail-online.dk

ID ogłoszenia: 9805e679bd9438db