120-140 DKK/h brutto

Dam fizyczną pracę w Danii 2019 bez języka przy sortowaniu paczek od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lipca 2019 01:18

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Kopenhadze przy sortowaniu paczek na magazynie firmy logistycznej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 120 do 140 DKK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy fizycznej pracy w Danii przy sortowaniu przesyłek na magazynie firmy kurierskiej w Kopenhadze
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozładunek, załadunek i przesortowanie paczek pod względem destynacji

Wymagania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • samodzielność, solidność, zorganizowanie
  • zdolności manualne i dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • pracowitość
  • energiczność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w oparciu o duńską umowę, podpisaną z duńskim pracodawcą – bez pośredników
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatne zakwaterowanie w cenie 3500 DKK miesięcznie
  • gwarancję rozwoju
  • dodatek za pracę zmianową wynosi +25%

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.
Nr ref.: skr/39/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 2705d2b0236bd7d1