110-135 DKK/h brutto

Dam fizyczną pracę w Danii bez znajomości języka sortowanie paczek Kopenhaga 2018

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2018
  • Opublikowany: 11 grudnia 2017 05:39

Firma logistyczna z Kopenhagi zatrudni od stycznia 2018 osoby do rozładunku i sortowania paczek. Oferta fizycznej pracy w Danii dla osób bez znajomości języka duńskiego na magazynie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Start: od stycznia 2018

Liczba wakatów: 3

Stawka godzinowa: 110 do 135 DKK na godzinę pracy brutto – w zależności od kwalifikacji, zmiana nocna oznacza wzrost wynagrodzenia +25%

Opis stanowiska pracy:

  • praca w firmie logistycznej przy rozładunku i załadunku przesyłek kurierskich
  • obowiązkiem będzie sortowanie paczek
  • prowadzenie dokumentacji
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmianie nocnej lub w systemie zmianowym
  • dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bezkonfliktowość oraz przyjazne nastawienie
  • dyspozycyjność do stycznia 2018

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie – koszt 3500 DKK miesięcznie
  • firma dotuje posiłki dla pracowników (koszt za jeden ciepły posiłek to zaledwie 10 DKK), posiada komfortową stołówką pracowniczą oraz kantynę z przekąskami i napojami ciepłymi
  • legalną umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia i wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/67/17

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 1215a2dbe531734c

ilość wszystkich wyświetleń: 864, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Danii bez znajomości języka sortowanie paczek Kopenhaga 2018”

  1. Witam prosze o kontakt tel. 576215656

  2. kriss17021979 na 14 grudnia 2017 @ 14:52

    Witam proszę o kontakt w sprawie pracy jestem zainteresowany ofertą mój numer telefonu+48694190705 lub mail krissmichalski@gmail.com pozdrawiam

  3. Bardzo byłbym zainteresowany pracą wysłałem maila do państwa z CV.Jeżeli państwo czytają komentarze również poproszę o jakiś kontakt tel +48 511 279 564 bądź email : urbaniak.maciejj@gmail.com