115 DKK/h + zakwaterowanie

Dam fizyczną pracę w Danii od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 maja 2018 03:05

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w Aarhus przy sortowaniu owoców na taśmie. Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii dla osób bez znajomości języka duńskiego z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do sortowania owoców

Miejsce zatrudnienia: Aarhus, Dania

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 115 DKK

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • jest to praca powtarzalna i monotonna, polega na sortowaniu ręcznym owoców przy linii
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za układanie produktów w skrzynkach

Oczekiwania:

  • optymizm, przyjazne nastawienie
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • pracodawca umożliwia zdobycie ciekawego doświadczenia oraz rozwoju
  • umowę na 3 miesiące
  • duńskie warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia na czas określony
  • bezpłatne lokum w dobrych warunkach
  • wsparcie rezydenta porozumiewającego się w języku polskim i pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/30/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 9655ae5b957e5d65