140 SEK brutto/h

Dam fizyczną pracę w Szwecji bez języka sortowanie ubrań od zaraz Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Göteborg
  • Opublikowany: 13 marca 2017 00:49

Od zaraz dam pracę w Szwecji dla pracowników fizycznych przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie z Göteborga dla 6 osób bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Göteborg, Szwecja
Zarobki: 140 SEK brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 6
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie prac fizycznych w sortowni odzieży używanej (sortowanie odbywa się przy stołach lub taśmie)
  • selekcja ubrań pod kątem jakościowym
  • zadania wykonywane muszą być rzetelnie z uwzględnieniem zasad BHP

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • przykładanie się do zadań
  • szybkie tempo

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę dla par i grup
  • atrakcyjne premie i dodatki
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • dofinansowane w pewnym stopniu obiady w stołówce pracowniczej

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: „Sortowanie odzieży – fizyczna praca w Szwecji od zaraz”

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 28858c5973b38325

6 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Szwecji bez języka sortowanie ubrań od zaraz Göteborg”

  1. Patryk00 na 14 marca 2017 @ 19:14

    Witam .
    Jestem zainteresowany ofertą pracy
    Prosze o kontakt 733210499
    Sidorek111@wp.pl

  2. Krztsztofspeedy na 22 marca 2017 @ 14:43

    Witam jestem zainteresowany
    Proszę o kontakt 0728 37 45 30
    ciechla@o2.pl

  3. lukasz01 na 23 marca 2017 @ 17:09

    Witam Jestem zainteresowany ofertą Pracy
    Proszę o kontakt:690461013
    lukasz.berent@onet.pl

  4. Bombel111 na 23 marca 2017 @ 18:27

    Witam. Wraz z kolega jestesmy zainteresowani panska oferta. Prosze o kontak 725 316 047

  5. jandelimata7 na 4 kwietnia 2017 @ 09:57

    Witam. Jestem zainteresowany panstwa oferta. kontakt to 667933457 lub 661740246

  6. jandelimata7 na 4 kwietnia 2017 @ 09:59

    Witam. Jestem zainteresowany panstwa oferta. kontakt to 667933457 lub 661740246 Pozdrawiam.