ok 6,50 euro netto

Dam pracę Holandii dla par na produkcji ciastek bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2014 00:34

Fabryka ciastek zatrudni 3 pary do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Rotterdamie przy pakowaniu, przygotowaniu mieszanek oraz obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Rotterdam

Zarobki: ok 6,50 euro/h

Liczba wakatów: 6 (3 pary)

Obowiązki:

  • Zadania jakie przypadną osobie zatrudnionej będą zależały od aktualnego zapotrzebowania na produkcji.
  • Pracownik może zostać przydzielony do przygotowania mieszanek, obsługi maszyn produkcyjnych, kontroli jakości produktów.
  • Do zadań należeć może sortowanie i pakowanie ciastek w opakowania, paletowanie i przygotowanie do magazynowania.
  • posiadanie własnego samochodu- 1 na parę

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub w gastronomii jest konieczne
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • zdolność przyswajania wiedzy
  • zaangażowanie w każde wykonywane zadanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie wyłącznie dla par
  • zapewnione zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu, koszty zamieszkania ponoszą pracownicy
  • praca na pełny etat
  • 3 zmianowy system pracy
  • opieka polskojęzycznych przedstawicieli
  • zatrudnienie początkowo na 2 miesiące, później to pracownicy decydują czy chcą przedłużyć umowę czy nie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie wspólnych aplikacji na podany poniżej adres. Prosimy dołączyć aktualne zdjęcia oraz klauzulę o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych.

  • ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 26953e37eda7a5fa

3 komentarze na “Dam pracę Holandii dla par na produkcji ciastek bez znajomości języka”

  1. dobry wieczor jestesmy mloda para zdolna do pracy o dozym doswiadczeniu przy tasmie produkcyjnej lub pakowaniu i sortowaniu mamy duze zdolnosci tez na produkcji papieru czyli w drukarni gdzie obecnie bylismy w niemczech zostawiamy nasz num telf 0048881297130 prosimy panstwa o kontakt malgorzata i artek dziekujemy.

  2. Dzień dobry
    Ja (21lat) i mój chłopak (22lata) Bylibyśmy zainteresowani wyjazdem i pracą u Państwa. Jesteśmy studentami i najbardziej interesuje nas wyjazd w wakacje ale i wcześniej tez. Jesteśmy uczciwi i pracowici. Chłopak pracował ostatnio w dziale logistyki w cyfrowym Polsacie. Proszę o kontakt: monia913@op.pl
    Pozdrawiam

  3. Sandra/Maciek na 8 maja 2015 @ 10:58

    Witam,
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą, jesteśmy w stanie wyjechać w każdej chwili. Jesteśmy osobami pracowitymi, rzetelnymi i uczciwymi. Podejmiemy każdą prace. Sandra (22) Maciek (26). Będziemy mile zaskoczeni Państwa pozytywną odpowiedzią. Prosimy o kontakt na e-maila sadra_mysliwiec@O2.pl
    Z góry dziękujemy.